Chaos under control Blogging try 3.1 (and not getting any better)
Browsing all posts in: MMO

The Sniper

May 11

Od tego posta blog, przynajmniej przez jakiś czas, postaram się prowadzić dwujęzycznie. Zobaczymy jak wyjdzie.

From this post on, I’m going to try and make this blog bilingual. We’ll see how it works.

Read the rest of this entry »

The real tackler…

January 24

No bo chyba mogę się tak określać po dzisiejszym opie. Pierwszy raz leciałam interdictorem, czyli kompletnie mi dotąd nie znanym typem statku. Dla niezorientowanych w EVE: interdictor jest praktycznie nieuzbrojony a jego rolą jest postawienie w odpowiednim miejscu (czytaj: na trasie floty przeciwnika) bąbla, który rzeczoną flotę wywali z warpu i wystawi na cel dla snajperów. Tłumaczyć, że z tego powodu dictorki są praktycznie jednorazowe chyba nie muszę? Bo ci wywaleni z warpa tak trochę nas nie lubią…

Read the rest of this entry »

Moja mała przystań w sieci. Trochę przemyśleń, garść gier, może czasem się trafi jaka “TFUrczość” przez duże tfu. Ale ogólnie nie spodziewać się za wiele.

Aha: komentarze są moderowane i muszą zostać zatwierdzone. Wierzę w wolność słowa, co nie znaczy, że się zgodzę na chamskie wybryki i komentarze.

***

My small haven in the cyberspace. A bit of thoughts, a handful of game stuff, possibility of some of my “creations”. But don’t expect too much in general.

BTW: comments here are moderated and need to be approved. I do believe in freedom of speech, but that doesn’t mean I’ll agree to rude scenes and comments.